Hakkında

Kendimi en özgür hissettiğim anlar yazdığım anlar.

Bu yüzden kendimi bildim bileli yazıyorum. Günlüklerle başlayan alışkanlığımı 2010 yılından beri dijital platformlarda sürdürüyorum. Burası da bu serüvendeki duraklarımdan biri. Bir sonrakine gidene kadar burada sizinleyim. Hoş geldiniz.

Lisansımı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Latin Dili ve Edebiyatı bölümünde, yüksek lisansımı da Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Anabilim Dalı Reklamcılık ve Tanıtım bölümünde aralık vermeden art arda tamamladım. Ardından 10 yıl boyunca farklı reklam ajanslarında müşteri ilişkileri departmanlarında çalıştım. 7 yıldır da uluslararası bir şirkette inatla klasik bir beyaz yakalı olmaya direnerek  Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak çalışıyorum.

Hayatın anlamını 09:00-18:00 sisteminin içinde bulamadığım için başka yollara da saparak 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde P4C eğitmen eğitimi aldım. 2019 yılında da halen devam etmekte olan vokal eğitimime Deniz Arcak Atölyehane’de başlayarak Temmuz 2019’da ilk şarkımı yayınladım.